kategorie
Třídy

Vyjmenovaná slova po B, F, L, M, P, S, V, Z - mobil

100% (5 hodnocení)
B,L,M,P,S,V - po 112 kartičkách, Z - 48 kartiček, F - 16 kartiček, 1 x 4 kartičky s tablety (i,í,y,ý) k procvičování vyjmenovaných a příbuzných slov. Moderní design a přitažlivý tvar pro děti. Můžete zakoupit i jednotlivě.
od 154,00 Kč
cena:154,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Hovová verze: barevné mobily + bílý display viz obrázek

Tip na hru : Mobily jsou rozházené vzadu ve třídě nebo u tabule na zemi (dle možností třídy). Žáci si vezmou kartičku, jdou s ní do lavice, přepíší do sešitu, na stírací tabulku nebo mohou stíratelnou fixou psát přímo na kartičku. Lze jednotlivě nebo ve skupinách.

Velikost kartičky 6,2 x 3 cm.

PDF verze obsahuje barevnou i černobílou verzi.

Návod k PDF:

1. Zvolte verzi

2. vytisknětě jednostranně 37 x A4 

2. zalaminujte

3. rozstříhejte

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím