kategorie
Třídy
Vyjmenovaná slova - HRA BOMBA
tiskací písmo

Vyjmenovaná slova - HRA BOMBA

93.75% (16 hodnocení)
715 kartiček - souhlásky B, L, M, P, S, V obsahují 110 kartiček, můžete procvičovat každé písmeno zvlášť nebo nakombinovat dohromady a kartičky obměňovat.
od 59,00 Kč
cena:59,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Hotový výrobek: bomba není součástí 

 715 kartiček k procvičování psaní y/ý, i/í po obojetných souhláskách B, F, L, M, P, S, V, Z při hře s bombou. 

Ke hře je potřeba tikací bomba ze hry Tik tak bum (bouchá v různých intervalech) nebo si můžete vyrobit bombu např. z alobalu maketu bomby a k tomu stopky ( s dětmi si předem určíte čas). Je několik způsobů, jak hru hrát.

např. Žáci sedí v kruhu, uprostřed mají kartičky otočené bombou nahoru. Posílají si mezi sebou bombu a berou si kartičky. Zdůvodňují správně y/ý, i/í např. l_žařská škola - po l napíšeme y, protože je to příbuzné slovo ke slovu lyže - kdo řekne správně, kartičku si nechává, kdo řekne špatně - kartičku vrací zpět. Na začátku hry se určí, co bude dělat ten, komu bouchne bomba (např. protáhne se, dostane od ostatních otázku, udělá pět dřepů...). Vyhrává ten, kdo má nejvíce kartiček. Učíme žáky vzájemnému naslouchání a kontrole ostatních. 

Místo bomby můžete využít i kuchyňskou minutku.

Hotový výrobek: Barvy na obrázcích jsou orientační, mohou se lišit.

Návod k PDF:

1. vytisknětě oboustranně 13 x A4 ( pro lepší efekt na barevné papíry)

2. zalaminujte

3. rozstříhejte

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím