kategorie
Třídy

Zájmena - druhy - názvy

95% (4 hodnocení)
Přehled názvů druhů zájmen na zeď, tabuli, nástěnku i pro žáky do sešitu, zmenšený přehled pro žáky, černobílá i barevná verze
od 30,00 Kč
cena:30,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Názvy druhů zájmen bez příkladů na zeď, tabuli, nástěnku i pro žáky do sešitu. V PDF verzi barevná i černobílá varianta.

Hotový výrobek: 1 x přehled, 1x  zmenšený přehled pro žáky 1 x A4  (4 x druhy zájmen na straně) posíláme nezalaminovaný, nerozstříhaný, aby učitel mohl nakopírovat jako záložku, nakopírovat pro žáky ke skládání, nalepení do sešitu.

Návod k PDF:

  • vytiskněte 6 x A4 (jedna varianta)
  • zalaminujte
  • rozstříhejte
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím