kategorie
Třídy
Tvrdé a měkké souhlásky - mobil
tiskací písmo

Tvrdé a měkké souhlásky - mobil

96.67% (6 hodnocení)
256 kartiček ve tvaru mobilu k procvičování tvrdých a měkkých souhlásek, 4 x kartičky - tablet A4 i, í, ý, y. Moderní design a přitažlivý tvar pro děti.
od 49,00 Kč
cena:49,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Hovová verze: barevný tisk na bílý papír = bílý "display", černobílý tisk na barevný papír = celá kartička v jedné barvě.

Tip: Mobily jsou rozházené vzadu ve třídě nebo u tabule na zemi (dle možností třídy). Žáci vyloví kartičku, jdou s ní do lavice, slovo opíší a do sešitu, na stírací tabulku nebo mohou stíratelnou fixou psát přímo na kartičku. Při této hře se žáci protáhnou během vyučování protáhnou.

Velikost kartičky 6,2 x 3 cm.

PDF verze obsahuje barevnou i černobílou verzi.

Návod:

  • zvolte variantu
  • vytisknětě jednostranně 15 x A4 
  •  zalaminujte
  •  rozstříhejte na jednotlivé mobily nebo obdelníky
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal