kategorie
Třídy
Slova protikladá - antonyma - kolíčkové karty
tiskací písmo

Slova protikladná - antonyma - kolíčkové karty

100% (1 hodnocení)
90 kolíčkových kartiček
od 40,00 Kč
cena:40,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Kolíčkové karty slouží k procvičování protikladů (antonym). Žáci pomocí kolíčku označují správnou možnost. Kartičky učitel rozdělí pro více dětí. PDF verze obsahuje barevné i černobílé karty. Černobílou verzi pro lepší efekt doporučuji vytisknout na barevné papíry.

Hotový výrobek: kolíčky nejsou součástí výrobku

Návod k PDF:

1. vytisknětě oboustranně 8 x A4

2. zalaminujte

3. rozstříhejte

Z druhé strany lze označit správnou odpověď - po zalaminování  lihovou fixou udělat puntík - slouží pro samostatnou kontrolu.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím