kategorie
Třídy

Shoda přísudku s podmětem - mobil

100% (1 hodnocení)
120 kartiček ve tvaru mobilu, 3 velké mobily s a, i, y k procvičování shody podmětu s přísudkem. Moderní design a přitažlivý tvar pro děti.
od 40,00 Kč
cena:40,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Tip: Mobily jsou rozházené vzadu ve třídě nebo u tabule na zemi (dle možností třídy). Žáci vyloví kartičku, jdou s ní do lavice, slovo opíší a do sešitu, na stírací tabulku nebo mohou stíratelnou fixou psát přímo na kartičku. Při této hře se žáci protáhnou během vyučování protáhnou.

Velikost kartičky 6,2 x 3 cm.

PDF verze obsahuje barevnou i černobílou verzi.

Návod:

  • zvolte variantu
  • vytisknětě jednostranně 8 x A4 
  •  zalaminujte
  •  rozstříhejte na jednotlivé mobily nebo obdelníky
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím