kategorie
Třídy

+ - do 20 s přechodem - hra bomba

100% (3 hodnocení)
Kartičky ke hře s bombou k procvičování + - do 20 s přechodem -72 ks.
od 35,00 Kč
cena:35,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Hotový výrobek: bomba není součástí 

Kartičky slouží k procvičování + - do 20 s přechodem přes desítku.

Ke hře je potřeba tikací bomba ze hry Tik tak bum (bouchá v různých intervalech) nebo si můžete vyrobit bombu např. z alobalu, papíru a k tomu stopky ( s dětmi si předem určíte čas). Je několik způsobů, jak hru hrát. 

např. Žáci sedí v kruhu, uprostřed mají kartičky otočené bombou nahoru. Posílají si mezi sebou bombu a berou si kartičky.  Přečtou příklad a řeknou výsledek. Kdo řekne správně, kartičku si nechává, kdo špatně, kartičku vrací zpět. Na začátku hry se určí, co bude dělat ten, komu bouchne bomba (např. protáhne se, dostane od ostatních otázku, udělá 5 dřepů…) Na závěr si žáci kartičky spočítají. Učíme žáky vzájemnému naslouchání a kontrole ostatních.

Návod k PDF:

1. vytisknětě oboustranně 2 x A4

2. zalaminujte

3. rozstříhejte

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím