kategorie
Třídy
Sčítání a odčítání do 100 bez přechodu - hra bomba
bez přechodu

+ - do 100 bez přechodu - hra bomba

90% (2 hodnocení)
352 kartiček ke hře s bombou
od 40,00 Kč
cena:40,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem PDF získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený PDF materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Hotový výrobek: bomba není součástí 

Kartičky slouží k procvičování sčítání a odčítání do 100 bez přechodu. (Neobsahuje + - dvojciferných čísel).

V PDF verzi barevná i černobílá verze.

Ke hře je potřeba tikací bomba ze hry Tik tak bum (bouchá v různých intervalech) nebo si můžete vyrobit bombu např. z alobalu maketu bomby a k tomu stopky ( s dětmi si předem určíte čas). Je několik způsobů, jak hru hrát.

např. Žáci sedí v kruhu, uprostřed mají kartičky otočené bombou nahoru. Posílají si mezi sebou bombu a berou si kartičky. žák přečte příklad a řekne výsledek. Pokud je výsledek správný, kartičku si nechává, kdo řekne špatně - kartičku vrací zpět. Na začátku hry se určí, co bude dělat ten, komu bouchne bomba (např. protáhne se, dostane od ostatních otázku, udělá pět dřepů...). Vyhrává ten, kdo má nejvíce kartiček. Učíme žáky vzájemnému naslouchání a kontrole ostatních.

Návod k PDF:

1. vytisknětě oboustranně 8 x A4 ( 16 jednostranmých listů)

2. zalaminujte

3. rozstříhejte

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím