kategorie
Třídy

+ - do 10 - rybičky

100% (6 hodnocení)
131 rybiček k procvičování + - do 10
od 40,00 Kč
běžná cena:40,00 Kč
cena:40,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Nákupem získáváte 1 licenci k užívání materiálu (1 x zakoupený materiál = 1 licence – opravňuje k využití 1 osobou). V případě využití více učiteli je potřeba zakoupit daný počet licencí dle počtu učitelů např. nakupujete-li daný materiál pro 5 učitelů, je potřeba zakoupit 5 ks materiálu ( 5 osob = 5 ks - licencí k užití materiálu). Jak zacházet s materiálem najdete uvnitř materiálu. Materiál nesmíte sdílet v elektronické podobě sdílet jakýmkoli způsobem s dalšími osobami.

Při této hře se žáci protáhnou během vyučování. Rybičky jsou rozházené vzadu ve třídě nebo u tabule na zemi (dle možností třídy). Žáci vyloví rybičku, jdou s ní do lavice, příklad opíší a vypočítají do sešitu, na stírací tabulku nebo mohou stíratelnou fixou psát přímo na rybičky.

V PDF verzi jsou červenou čarou odděleny části počítání do 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10. Učitel postupně přidává příklady dle probíraného učiva.

Návod:

1. vytisknětě jednostranně 9 x A4 (pro lepší efekt na barevné papíry)

2. zalaminujte

3. rozstříhejte na jednotlivé rybičky nebo obdelníky

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím